Catering gluten free bez glutenu i laktozy

Catering dietetyczny bez laktozy i glutenu - Gluten Free

1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2200 i 2500 kcal

Chcesz zrezygnować z glutenu i produktów pochodzenia mlecznego? Nic prostszego! Dieta Dairy&Gluten Free nie musi być rezygnacją ze smaku. W diecie Dairy&Gluten Free znajdziesz różnego rodzaju dania mięsne, ryby i owoce morza. Wykorzystaliśmy tu szeroką gamę zamienników takich jak produkty zbożowe naturalnie bezglutenowe, jaja oraz roślinne substytuty nabiału. Uwaga: w diecie Dairy&Gluten Free mogą znajdować się śladowe ilości glutenu.

W diecieDairy&Gluten Free występuje następujący rozkład makroskładników:
Białko ok. 23 – 30%
Tłuszcze ok. 23 – 30%
Węglowodany ok. 40 – 50%
Wartości dotyczą pięciu posiłków dziennie i mogą się różnić przy wyborze zestawu trzech posiłków.

Cena za 1 dzień od: 52 zł

Catering bez laktozy może być pyszny!

Jeśli Twój organizm nie toleruje laktozy lub nabiału, na naszej diecie w końcu poczujesz się dobrze. Posiłki w diecie Dairy&Gluten Free zdecydowanie dorównują smakiem klasycznym jadłospisom. W cateringu bez laktozy znajdują się rozmaite ryby, potrawy mięsne i owoce morza. Zamiast produktów z laktozą wykorzystujemy zdrowe substytuty nabiału, takie jak mleka roślinne czy jaja.

Urozmaicony catering gluten free

Catering dietetyczny bez glutenu jest wybawieniem dla osób, które z różnych względów muszą ograniczyć lub wyeliminować jego spożywanie. Nasz catering bez glutenu został opracowany przez profesjonalnych dietetyków z użyciem produktów naturalnie bezglutenowych takich jak mąka kukurydziana, komosa ryżowa, pieczywo bezglutenowe czy rozmaite warzywa i owoce.

Jeden catering dietetyczny bez laktozy i bez glutenu!

Nie jest łatwo znaleźć smaczny catering dietetyczny bez laktozy i bez glutenu. Nasza dieta Dairy&Gluten Free nie dość, że smakuje obłędnie, to jeszcze ułożona jest z wysoką dbałością o jej wartość odżywczą i najlepszy rozkład makroskładników. Gdy spróbujesz raz przekonasz się, że tego typu dieta może być apetyczna, pożywna i zdrowa!

Uwaga: w diecie Dairy&Gluten Free mogą znajdować się śladowe ilości glutenu.

Zobacz menu na najbliższe dni!

Sprawdź menu

ZAINTERESOWANY DIETĄ Dairy&Gluten Free?
NA NASZEJ STRONIE MOŻESZ ZAMÓWIĆ JĄ ONLINE.

Zamów