NOWOŚĆ
– subskrypcja dzienna

Wybierz płatność
odnawialną i ciesz się
zdrową dietą!

TO PROSTE! SPRAWDŹ JAK DZIAŁA SUBSKRYPCJA:

WYBIERAM SUBSKRYPCJE

PŁATNOŚĆ Z GÓRY CZY SUBSKRYPCJA DZIENNA?
TY DECYDUJESZ!

Płatność z góry:

  • Standardowa forma zakupu.
  • Jednorazowa płatność online za cały okres trwania diety.
  • Idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli chcesz skorzystać z rabatu za długość zamówienia.

Subskrypcja –
płatność odnawialna:

  • Wygodna i bezpieczna forma płatności.
  • Płacisz na bieżąco – każdego dnia z Twojego konta pobieramy kwotę o równowartości jednego dnia diety.
  • Płatność odnawialną możesz anulować w każdej chwili, a zmiany w swoim zamówieniu dokonasz w panelu klienta przez całą dobę 7 dni w tygodniu!
  • Nie musisz pamiętać o przedłużeniu swojego zamówienia! Każdego dnia Twoje zamówienie odnawia się automatycznie o kolejny dzień diety.
  • Wybierając płatność subskrypcyjną za każdy dzień diety płacisz 5 zł mniej

FAQ

Jak to działa?

Płatności cykliczne to wygodna i bezpieczna forma płatności. Polega ona na automatycznym pobieraniu opłaty z Twojej karty, której dane zapisywane są jednorazowo na Twoim koncie w Panelu Klienta. Zamówienie subskrypcyjne zapisywane jest na czas nieokreślony, a każdego dnia z Twojego konta pobrana zostanie kwota o równowartości jednego dnia diety. Dzięki tej metodzie Twoje zamówienie opłaci się „samo”. Jedyne, o czym musisz pamiętać to zapewnienie środków na koncie. Resztę zrobimy za Ciebie!

Kiedy mogę przerwać subskrypcję?

Chcesz przerwać lub anulować subskrypcję? Żaden problem – Ty decydujesz! Masz taką możliwość 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Anulowanie subskrypcji jest możliwe zgodnie z 3-dniowym okresem wyprzedzenia od dnia, za który nie zostały pobrane jeszcze środki z Twojego konta.

Kiedy pobierane są środki za zamówienie?

Za zamówienie złożone na: Środki zostaną pobrane:
poniedziałek w piątek
wtorek w sobotę
środę w niedzielę
czwartek w poniedziałek
piątek we wtorek
sobotę i niedzielę w środę (jeśli Twoje zamówienie obejmuje sobotę i niedzielę, system jednego dnia pobierze środki podwójnie)

Co jeśli na moim koncie nie będzie wystarczających środków?

System nie pobierze płatności, więc Twoje zamówienie na najbliższy dzień zostanie anulowane. Następnego dnia system znowu spróbuje pobrać należność za dzień kolejny – jeśli się uda – Twoja dieta zostanie wznowiona.

Czy płatność kartą jest bezpieczna?

Bezpieczeństwo Państwa danych podczas płatności internetowych jest dla nas kluczowe.Proces transakcji realizowanych przy pomocy kart płatniczych odbywa się za pomocą bezpiecznego systemu płatności internetowych PayU, który jest liderem płatności on-line w Polsce. Wszelkie informacje przesyłane między Państwa komputerem, a serwerem są szyfrowane poprzez protokół SSL. Dodatkowo, wszystkie dane dotyczące Państwa karty płatniczej przetwarzane są zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami międzynarodowego certyfikatu PCI-DSS na poziomie Level 1, które zostały określone przez największe organizacje płatnicze na świecie.

Jakimi kartami można dokonać płatności?

System PayU obsługuje karty płatnicze Visa i MasterCard. Płatności można dokonać zwykłymi kartami debetowymi, wydanymi do konta osobistego w większości banków oraz kartami kredytowymi. Jeśli transakcja się nie powiedzie, prosimy o kontakt z Państwa bankiem w celu sprawdzenia możliwości uruchomienia płatności w systemie PayU.

Co się stanie, jeśli karta straci ważność?

Obciążanie karty ustanie, a zamówienie nie będzie przedłużane. W przypadku wznowienia karty zachęcamy do jej aktualizacji w swoim Panelu Klienta.

Czy wykorzystany kod rabatowy obejmuje cały okres zamówienia subskrypcyjnego?

Zarówno kod rabatowy, jak i wykorzystane podczas zamówienia punkty dotyczą wyłącznie pierwszego dnia zamówienia, ze względu na dzienny system subskrypcji. Podczas składania zamówienia system poinformuje Cię o wartości pierwszego oraz każdego kolejnego dnia zamówienia.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej. Ok, rozumiem
Diety Treningowe