Numer kontaktowy:

Adres email:

FAQ - najczęściej zadawane pytania

O to pytacie nas najczęściej

Subskrypcja

Płatności cykliczne to wygodna i bezpieczna forma płatności. Polega ona na automatycznym pobieraniu opłaty z Twojej karty, której dane zapisywane są jednorazowo na Twoim koncie w Panelu Klienta. Zamówienie subskrypcyjne zapisywane jest na czas nieokreślony, a każdego dnia z Twojego konta pobrana zostanie kwota o równowartości jednego dnia diety. Dzięki tej metodzie Twoje zamówienie opłaci się „samo”. Jedyne, o czym musisz pamiętać to zapewnienie środków na koncie. Resztę zrobimy za Ciebie!

Chcesz przerwać lub anulować subskrypcję? Żaden problem – Ty decydujesz! Masz taką możliwość 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Anulowanie subskrypcji jest możliwe zgodnie z 3-dniowym okresem wyprzedzenia od dnia, za który nie zostały pobrane jeszcze środki z Twojego konta.

Środki za zamówienie pobierane są z trzydniowym wyprzedzeniem, np. w poniedziałek za czwartek, we wtorek za piątek itd. Chcesz przerwać lub anulować subskrypcję? Żaden problem – Ty decydujesz! Masz taką możliwość 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Anulowanie subskrypcji jest możliwe zgodnie z 3-dniowym okresem wyprzedzenia od dnia, za który nie zostały pobrane jeszcze środki z Twojego konta.

System nie pobierze płatności, więc Twoje zamówienie na najbliższy dzień zostanie anulowane. Następnego dnia system znowu spróbuje pobrać należność za dzień kolejny – jeśli się uda – Twoja dieta zostanie wznowiona.
Bezpieczeństwo Państwa danych podczas płatności internetowych jest dla nas kluczowe.Proces transakcji realizowanych przy pomocy kart płatniczych odbywa się za pomocą bezpiecznego systemu płatności internetowych PayU, który jest liderem płatności on-line w Polsce. Wszelkie informacje przesyłane między Państwa komputerem, a serwerem są szyfrowane poprzez protokół SSL. Dodatkowo, wszystkie dane dotyczące Państwa karty płatniczej przetwarzane są zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami międzynarodowego certyfikatu PCI-DSS na poziomie Level 1, które zostały określone przez największe organizacje płatnicze na świecie.
System PayU obsługuje karty płatnicze Visa i MasterCard. Płatności można dokonać zwykłymi kartami debetowymi, wydanymi do konta osobistego w większości banków oraz kartami kredytowymi. Jeśli transakcja się nie powiedzie, prosimy o kontakt z Państwa bankiem w celu sprawdzenia możliwości uruchomienia płatności w systemie PayU.
Obciążanie karty ustanie, a zamówienie nie będzie przedłużane. W przypadku wznowienia karty zachęcamy do jej aktualizacji w swoim Panelu Klienta.
Zarówno kod rabatowy, jak i wykorzystane podczas zamówienia punkty dotyczą wyłącznie pierwszego dnia zamówienia, ze względu na dzienny system subskrypcji. Podczas składania zamówienia system poinformuje Cię o wartości pierwszego oraz każdego kolejnego dnia zamówienia.

Punkty odbioru

Wystarczy, że pojawisz się u nas po zamówioną wcześniej dietę w podanym przedziale czasowym i podasz nam swój numer ID klienta.
Catering odbierzesz po południu w dzień poprzedzający dietę lub w dzień diety do godziny 13:00. Sprawdź w jakich godzinach otwarty jest wybrany przez Ciebie punkt odbioru.
Przechowamy Twoją dietę nieco dłużej, ale nasi pracownicy muszą otrzymać od Ciebie informację o tym, że się spóźnisz. Wystarczy, że zadzwonisz do odpowiedniego punktu.
Oczywiście, jednak osoba odbierająca dietę powinna znać Twój numer ID klienta.

Jak najbardziej. Swoim zamówieniem możesz zarządzać za pomocą Panelu Klienta lub kontaktując się z naszym biurem obsługi pod adresem kontakt@dietytreningowe.pl.

Jak najbardziej! Pod każdym z punktów znajduje się sporo ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadzwoń lub jeśli jesteś introwertykiem – wypełnij formularz.

Newsletter

Halo baza, tu nowości i promocje! Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco. Nie martw się! Nie będziemy spamować, wysyłamy tylko ważne informacje.