Dieta Wege Plus z cateringu dietetycznego

Wegetariański catering dietetyczny - Wege

1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2200 i 2500 kcal

Poszukujesz odpowiednio zbilansowanego cateringu dietetycznego wege, który będzie pokrywał zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze? Który doda Ci sił, wesprze w treningach i zawiera dużą ilość białka roślinnego? To doskonale, bo taki jest właśnie catering wegetariański Wege Plus!

Cena za 1 dzień od: 47 zł

Rewelacyjny w smaku i zbilansowany catering wegetariański!

Nasz catering dietetyczny wege jest dla osób, które wykluczają mięso, a spożywają ryby i owoce morza. Dla zapewnienia odpowiednich ilości aminokwasów i nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, w naszej diecie znajdziesz rozmaite produkty zbożowe, rośliny strączkowe, kasze i jaja. Do tego nabiał, pestki, owoce i różne warzywa. Z kolei dla lepszego wchłaniania witaminy B12, o którą martwi się wielu rezygnujących z mięsa, łączymy warzywa i owoce bogate w witaminę C z żywnością, która zawiera żelazo oraz z produktami sojowymi.

Catering dietetyczny wegetariański zaprojektowany pod Twoje potrzeby

Nasza dieta jest różnorodna, aromatyczna i dobra – tak po prostu. Curry z warzywami, chrupiące tofu, placki warzywne, kaszotto, kotleciki kalafiorowe – a to tylko próbka dań, które otrzymasz w naszym cateringu dietetycznym wege!

Idealny catering dietetyczny wege – poszukiwania zakończone!

Nie jest łatwo znaleźć zachęcający do jedzenia i zbilansowany catering wegetariański, który będzie służył osobom trenującym. Dlatego skorzystaj z cateringu ułożonego przez specjalistów. Zyskaj pewność że jesz tak, jak trzeba i poświęć się treningom. A wtedy my zajmiemy się resztą!

Zobacz menu na najbliższe dni!

Sprawdź menu

ZAINTERESOWANY DIETĄ WEGE PLUS?
NA NASZEJ STRONIE MOŻESZ ZAMÓWIĆ JĄ ONLINE.

Zamów