Catering dietetyczny – informacje

Diety Treningowe – początki

Firma Diety Treningowe swoją działalność rozpoczęła w 2015 roku.

Nasze początki z gastronomią i cateringiem sięgają jednak wiele lat wcześniej. W latach 2011-2014 dostarczaliśmy obiady dla pracowników do różnych miejsc pracy, m.in: biur czy na place budowy a także na festiwale muzyczne.

Catering dietetyczny

Odkąd zaczeliśmy przygodę z cateringiem dietetycznym naszym celem stało się gotowanie i pakowanie najwyższej jakości posiłków dietetycznych. Z naszego sportowego doświadczenia byliśmy świadomi ogromnego wpływu diety przy realizacji założonych sobie na siłowni celów.

Postanowiliśmy działać dla ludzi, którzy przykładają dużą wagę do swojego trybu żywieniowego. Wiele pozytywnych opinii na początku działalności naszej firmy dało nam wiele motywacji do dalszego działania.

Catering dietetyczny Trójmiasto – catering Gdańsk, Gdynia – dieta z dowozem

Catering dla sportowców

Dziś dostarczamy posiłki dla najbardziej utalentowanych sportowców w rejonie Trójmiasta. To ogromna satysfakcja dostarczać produkty profesjonalistom, a równocześnie zarażać amatorów sportowym i zdrowym trybem życia.

Dieta dla sportowców Trójmiasto – dieta z dowozem – Twoja wymarzona sylwetka z nami jest w zasięgu ręki

Współpracujemy między innymi z takimi sportowcami jak:

Marta Zakrzewska
Marta Zakrzewska
Trener Personalny
Kamila Bałanda
Kamila Bałanda
K1, Muay Thai
Marcin Bochenek
Marcin Bochenek
Trener Personalny
Tomasz Jabłoński
Tomasz Jabłoński
Bokser

 

Jeśli myślisz, że nie uda zrzucić Ci się zbędnych kilogramów lub zbudować naturalnej masy mięśniowej, to jesteś w błędzie. Wystarczy zacząć stosować zasady zdrowego żywienia by juz w krótkim czasie widzieć efekty!

Dieta do domu

Komfort cateringu dietetycznego polega na tym, że nie musimy martwić się o posiłki dietetyczne i to, co dokładnie ugotujemy bądź kupimy w czasie tygodnia. Dzięki Dietom Treningowym otrzymasz codziennie pięć posiłków (w wersji Full), które będą dokładnie dopasowane pod Twoje zapotrzebowanie kaloryczne.

Lepsze rezultaty – lepsze samopoczucie

Oferujemy dietę całodniową która sprawi, że zaczniesz w końcu realizować swoje cele treningowe. Zrzucenie zbędnego tłuszczu lub budowa naturalnej masy mięśniowej to najczęstsze oczekiwania gdy zaczynamy chodzić na siłownię. Do ich osiągnięcia niewątpliwie potrzebna jest determinacja i konsekwencja. Systematyczne treningi na pewno będą owocne. Jednak aby osiągać na prawdę fantastyczne rezultaty, należy zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę. To, co jemy ma ogromny wpływ na to jakie wyniki osiągamy.

Naturalna masa mięśniowa

Nasze mięśnie potrzebują odpowiednio zbilanoswanych posiłków dostarczanych do naszego organizmu w regularnych odstępach, najlepiej 5 razy dziennie. Takie odżywianie, w połączeniu z regularnymi wizytami na siłowni, przy odpowiednio dobranych składnikach, gwarantuje Ci naturalne przyrosty mięśniowe.

Zrzucenie zbędnych kilogramów

Najprostszym sposobem aby pozbyć się zbędnych kilogramów to oczywiście pozbycie się tkanki tłuszczowej. Aby tak było, musimy poznać zapotrzebowanie kaloryczne naszego organizmu i dostarczać posiłki odpowiednio zbilansowane pod nasze zapotrzebowanie.